Hakkımızda

Sektörde mekanik tesisat sistemleri montajı ve satışı gibi hizmetleri, sizlere 20 yılı geçen tecrübe, bilgi ve donanımımız yardımıyla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sıhhi tesisatçılık işine başladığımız günlerden bu yana yerden ısıtma sistemleri, doğal gaz işleri, güneş enerji sistemlerinin montajı, kalorifer petek bakımı ve temizliği, tıkanıklık açma konularında çok fazla deneyime ve donanıma sahip olduk.

Firmamızda çalışan profesyonel ve uzman kadromuz %100 müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İşletmemiz ilk günden bu güne kadar, yaptığımız işler açısından olsun, kullanılan malzemeler açısından olsun asla kaliteden taviz vermemiştir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri de takip ederek son teknoloji alet ve araçları kullanarak sizlere hizmet vermektedir.

Antalya lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi sorunlarınızı son teknolojik aletlerimizle, uygun fiyatlara dakikalar içinde çözüyoruz.